Snubní prsteny

od tradičního českého výrobce

Výběr snubního prstenu

Osobní vkus

Při výběru snubního prstenu byste se měli řídit především vlastním vkusem . Budete to právě vy, kdo bude snubní prsten stále nosit a bude ho mít stále na očích. Naše snubní prsteny jsme rozdělili do dvou kolekcí. Jednoduché, klasické snubní prsteny naleznete v kolekci Basic a originální, netradiční prsteny si můžete vybrat v kolekci Casting . Pro klienty, kteří mají vlastní představu, jak by měl snubní prsten vypadat, nabízíme službu Individual, poradíme vám a společně vytvoříme prsten přesně podle vašeho přání, pokud si vyberete tuto možnost, prosím, kontaktujte nás.

Materiály

Jedním z rozhodujících faktorů při výběru snubního prstenu je materiál, ze kterého je vyroben. V naší nabídce si můžete vybrat z různých druhů materiálu - bílé zlato, žluté zlato, červené zlato nebo stříbro. Dále máte možnost kombinace barev zlata. O charakteristikách jednotlivých materiálů si můžete přečíst v našem článku o zlatě a stříbře.

typy materiálů a jejich barvy - snubní prsteny

Profil

Příjemné nošení prstýnku převážně ovlivňuje právě jeho profil. Je pro vás pohodlnější, když je prstýnek zevnitř plochý, nebo kulatý?

Pokud si nejste jisti, jaký profil zvolit, nezoufejte, přichystali jsme pro vás stručný přehled všech profilů prstýnků, které u nás najdete.

typy profilů snubních prstenů - přehled

Šířka prstenu

Někomu můžou více vyhovovat prsteny úzké a někomu naopak široké.Šířka snubních prstenu záleží především na velikosti vašich rukou. Užší snubní prsteny se hodí pro štíhlé prsty. Naopak širší prsteny doplňují lépe prstyspíše silnější. Podstatné samozřejmě je, aby se vám snubní prsten líbil a byl vám pohodlný.

šířka snubních prstenů - přehled kombinací

Jak poznat správnou šířku:

Pro přesnější představu si na našich stránkách můžete vytisknout Zkušební pásky šířek prstenů. Tak nejlépe zjistíte, která šířka se nejvíce hodí právě pro vaše ruce.

  • Vytiskněte si soubor Zkušební pásky šířek prstenů, pozor při tisknutí souboru musíte zaškrtnout „skutečná velikost“, jinak nebudou uvedené rozměry odpovídat
  • Vystřihněte si jednotlivé proužky
  • Vyzkoušejte si vystřižené proužky na prstě

PDF (PDF) Zkušební pásky šířek prstenů

Povrch

Každý snubní prsten z našich kolekcí je vyráběn s lesklým povrchem. Jestliže byste raději zvolili jiný typ povrchu, zavolejte na naši bezplatnou linku (800 677 776) nebo nás kontaktujte emailem, vaší objednávku upravíme podle vašeho přání. Mezi další typy povrchu prstenů, které nabízíme, patří povrch pískovaný, broušený, drásaný či ice.

typy povrchů snubních prstenů

Kameny

Pokud se rozhodnete, že chcete svůj snubní prsten více zvýraznit, můžete jej ozdobit zirkony nebo diamanty . Vyberte si z naší kolekce Casting , ve které jsou již všechny prsteny osazeny.

Také si můžete vybrat některý z prstenů z kolekce Basic a sami se rozhodnout, kolika kameny a jakým způsobem bude osazen. V případě osazování prstenů z této kolekce však jde vybrat pouze diamanty.

Pokud jste se rozhodli pro osazení vámi vybraného prstenu z kolekce Basic, kontaktujte nás prosím.

Doplňkové kameny pro snubní prsteny

Podrobný ceník a rozpis klasifikace našich briliantů vám rádi zašleme na váš email.

Jak zpracováváme osobní údaje


Velikosti

Výběr správné velikosti snubního prstenu patří k nejčastějším dotazům našich zákazníků. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod zaměřený pouze na výběr velikosti.

Snubní prsteny a jejich cena

Cena snubních prstenů se odvíjí hlavně od zvoleného materiálu a jeho množství. Dále pak cenu ovliňují drahé kameny, jako například diamanty. U nás koupíte snubní prsteny ze stříbra od 962 Kč (pár) a zlaté snubní prsteny od 3606 Kč (pár).