Snubní prsteny

od tradičního českého výrobce

Jak měřit velikost


Výběr snubního prstenu je důležitou součástí příprav na jeden z nejdůležitějších dní ve vašem životě – svatbu. Tento prsten by vám měl zůstat po celý život jako připomínka vašeho životního partnera a nezapomenutelného dne, ve kterém jste svoji lásku stvrdili. Protože vám chceme vybírání prstenů co nejvíce usnadnit, nachystali jsme pro vás informace týkající se jejich velikostí.


Osobní návštěva klenotníka

Jedná se o ten nejjistější a nejpřesnější způsob, jak zajistit, aby vám snubní prsten co nejvíce vyhovoval. Velmi rádi vás u nás přivítáme a velikost prstenu přesně změříme a vyzkoušíme, případně vám také poradíme s výběrem prstenů i kamenů. Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit.

Vlastní měření velikosti

Multisizer

Měření multisizerem je velmi přesné a pohodlné. Nebojte se nezávazně zažádat o jeho zaslání. Stačí, když nám vyplníte formulář a my vám ho rádi zdarma zašleme.

Neznáte vaší velikost prstu?

ZDARMAVám pošleme šikovného pomocníka pro zjištění velikosti prstu.

Jak zpracováváme osobní údaje

Jak pracovat s Multisizerem?

  1. Navlékněte si proužek na prst, provlékněte a utáhněte. Prst musí být lehce utažený a přetažení proužku přes kloub musí vyžadovat mírné úsilí a odpor.
  2. Podívejte se na lupu, pod kterou uvidíte požadovaný průměr v milimetrech.
  3. Zkuste si s proužkem zatnout ruku v pěst a zmáčknout. Vyzkoušejte, jestli vám nejde přetažení proužku příliš snadno (prstýnek by mohl vypadávat) nebo naopak. Nasaďte si proužek ráno i večer. Tím zajistíte co nejvyšší přesnost při výběru velikosti.
  4. Až budete spokojeni s výběrem velikosti, můžete bez obav objednat vámi vybrané snubní prstýnky. Multisizer považujte jako malou pozornost od nás.

Co se stane, když zvolím špatnou velikost?

Přestože jsou předchozí možnosti, jak zvolit správnou velikost, velmi přesné, i tak se může stát, že po čase zjistíte, že vám úplně nevyhovuje. Nevěšte však hlavu, budeme se maximálně snažit, abychom společně s vámi tento problém vyřešili.

Velikost prstenů se dá upravit až o dvě velikosti, ale s několika omezeními:

  • lze upravit pouze prsteny kulatých tvarů, atypické tvary bohužel ne
  • nelze upravit prsteny s více kameny - hrozí tak jejich poškození
  • stříbrné prsteny upravit nelze, při změně velikosti by praskly
  • prsteny s rytinou nejdou upravit, jelikož by se tak poškodil vzhled písma


Prohlédněte si nejprodávanější snubní prsteny Danfil

Snubní prsteny z bílého zlata, 2.5 mm, půlkulatý, pár - 4G25 5 568 Kč Snubní prsteny z bílého zlata se zirkony, pár - 3017 13 461 Kč Snubní prsteny ze žlutého zlata se zirkony, pár - 3019 14 148 Kč Snubní prsteny z bílého zlata s brilianty, pár - 3023 19 273 Kč