Snubní prsteny

od tradičního českého výrobce

O Danfil Jewellery

Těší nás, že jste zavítali právě na naše stránky. Jsme přímí výrobci a to, co je pro nás nejdůležitější, je spokojenost zákazníků. Dovolili jsme si napsat pár slov o nás a výhodách při nakupování od přímého výrobce.

Proč nakupovat šperky přímo od výrobce?

Nákup šperku, zvláště ve vyšší cenové relaci, jistě není pro většinu lidí každodenní záležitostí. Koupě takového šperku je záležitost velkého významu, a to nejen finančního. Kvalitní šperky nás totiž provázejí po zbytek života. Charakterizují nás, odhalují naší osobnost ostatním. Kvůli tomu je velmi důležité při koupi dbát na to, u koho takový šperk opatříme. Prodejců klenotů je mnoho, výrobců už méně. Jenže rozdíl mezi nimi je pro kupujícího velmi velký. Proč, to se hned dozvíte.

Mistrovství a tradice

Tyto dva pojmy znamenají ve světě klenotů mnoho, a to z jednoho prostého důvodu. Pouze mistři šperkaři, kteří se své práci oddají naplno, vytvoří ty nejkrásnější šperky. Slavná světová klenotnictví působí na trhu již stovky let a přesto nás dokážou pokaždé okouzlit novou kolekcí. Proč? Jednoduše proto, protože znalosti, know-how a láska k řemeslu se u nich předávají z generace na generaci. Každý výrobce zná kvality svých šperkařů, neustále je vzdělává, vylepšuje technologie výroby a díky tomu tak vytvoří jedinečné dílo. Pouhý prodejce tyto starosti nemá. Jistě, i poctivý prodejce si vybírá kvalitní šperkaře, ale nevidí do "zákulisí". Je odkázaný na kvalitu, kterou mu výrobce dodá, ale nemůže jí ovlivnit. Výrobce ale při prodeji svých šperků ručí za kvalitu svým vlastním jménem a nemůže si dovolit žádné chyby.

Znalosti a zkušenosti

Výrobce šperků s mnohaletou praxí přesně ví, co zákazníkům nabídnout. Dobří šperkaři se pravidelně účastní domácích i zahraničních veletrhů, kde sbírají nové zkušenosti a poznávají aktuální trendy. Proto dokážou poradit každému zákazníkovi a společně s ním vybrat ten pravý šperk. Kvalitní výrobce šperků nikdy nezapomíná na to, že pouze díky spokojeným zákazníkům může nadále budovat svou značku. Nemá potřebu prodávat každému za jakoukoliv cenu, jako mnozí prodejci klenotů.

Opravy a servis

Jednoznačně největší výhoda výrobců šperků. Velmi často se stává, že kupující je při reklamaci u prodejce velmi nemile překvapen, a to z několika možných důvodů:

Reklamace trvá velmi dlouho a opravu šperku není možné provést vůbec, jelikož obchodník ukončil s výrobcem spolupráci. Prodejce šperků nemůže vaší reklamaci vyhovět, protože výrobce už daný model šperku nevyrábí a mnoho dalšího.

Tohle se vám ale u výrobce nestane. Ten totiž přesně ví, jak daný šperk vyrobil, a proto ho umí také vždy spravit. Disponuje všemi částmi vašeho šperku, a tak není problém vyměnit vypadlý kámen nebo provést jiné dílčí opravy. Vlastní stroje na jejich výrobu, a proto je ve vyřízení reklamace z hlediska času oproti pouhému prodejci nedostižitelný. U výrobce nečekáte týdny a měsíce, ale pouhé dny.

Neriskujte ztrátu peněz a rozčarování při koupi prstenu

Pořiďte si šperk přímo u výrobce jako jsme my, protože jedině tak budete mít záruku, že se z klenotu budete těšit mnoho dalších let.


Prohlédněte si naší širokou nabídku snubních prstenů

       Snubní prsteny ze žlutého zlata                   Snubní prsteny z bílého zlata                   Snubní prsteny ze stříbra

     snubní prsteny ze žlutého zlata                snubní prsteny z bílého zlata          snubní prsteny ze stříbra