Snubní prsteny

od tradičního českého výrobce

Zlaté snubní prsteny na zakázku


Originalitě se meze nekladou. A obzvlášť ne na vaši svatbě. Chcete mít snubní prsteny, které každý nemá? Chcete mít prsteny, které každého zaujmou?

Budeme se vám osobně věnovat a vyslechne vaše přání, provede vás všemi kroky při výběru snubních prstenů, budete si moci vyzkoušet na vlastní kůži, který materiál, profil nebo šířka prstenů vám nejlépe vyhovuje. Máme pro vás k dispozici vzorky jednotlivých materiálů, profilů, šířek a povrchových úprav prstenů, také si můžete prohlédnout různé fasování kamenů.

Pokud máte vlastní představu toho, jak by měly vaše snubní prsteny vypadat stačí nám pouze obrázek k tomu, abychom pro vás vytvořili stejné nebo podobné prsteny, přesně podle vašich představ.

Jaký je postup? Velmi jednoduchý.


 • Upřesníme si představu
  Pokud jste z Liberce nebo okolí, nebo máte jen cestu okolo, domluvte si s námi schůzku u nás na firmě. Osobně se vám budeme věnovat a projdeme společně vaše nápady a cíle a navrhneme optimální řešení.

  Pokud pro vás osobní schůzka není vhodná varianta, vyplňte formulář v dolní části této stránky, pošlete nám vaší představu formou skici, nebo fotografie šperků, které se vám líbí a naznačte vaše představy. Co nejdříve se vám ozveme s otázkami pro upřesnění a dojdeme ke společné představě. Nebo nás můžete kontaktovat na naší bezplatné lince 800 766 667 či emailem na info@danfil.cz

 • Zaslaní návrhu ke schválení
  Jakmile víme, jak by měly vaše prsteny vypadat a jakou máte představu o ceně, vypracujeme pro vás vizualizaci prstenů ve 3D modelovacím programu a zašleme vám ji k odsouhlasení spolu s cenovou nabídkou.

 • Výrobní proces
  Pod odsouhlasení návrhu se zlaté české ručičky pouští do práce a celý tým pracuje na tom, aby prsteny měli co nejvyšší kvalitu. Navíc budete mít přístup do našeho komunikačního systému, kde naleznete souhrn vaší objednávky a můžete zde zjistit, v jaké fázi se vaše snubní prsteny nachází.

 • Doručení šperků k vám
  Ihned po vyhotovení vás kontaktujeme a domluvíme se na způsobu předání a platby a poté odesíláme k vám. Nebo si prsteny můžete ihned vyzvednout osobně. Sami víme, jak je člověk netrpělivý a těší se, až mu nová věc dorazí domů. Uděláme maximum proto, abyste prsteny obdržely co nejdříve a nádherně zabalené.


Podívejte se, co jsme již vyrobiliKontaktujte nás

a budete již nadosah nádherným, originálním snubním prstenům


Proč právě u nás

Rytí zdarma

Jako doplněk k našim snubním prstenům nabízíme dva druhy rytí snubních prstenů – gravírování a ruční rytí. více informací

Doprava zdarma

V rámci zaváděcí akce doručíme všem našim zákazníkům jakýkoliv snubní prsten zcela zdarma.

Doživotní záruka

Zakládáme si na precizním zpracování a vysoké kvalitě všech našich výrobků. Spokojenost našich zákazníků je pro nás priorita číslo jedna, a proto nabízíme doživotní záruku na veškeré naše produkty. více informací

Ušetříme vám

Pokud máte doma své vlastní zlato, vyrobíme vám z něj prsteny a vy zaplatíte pouze práci. Neváhejte nás kontaktovat

Časté dotazy

 • Jaké materiály na výrobu šperků používáte?
   
 • K výrobě šperků používáme výhradně bílé či žluté 14kt zlato o ryzosti 585/1000, nebo stříbro o ryzosti 925/1000. Bílé zlato i stříbro vždy pokovíme vrstvou rhodia. Dle přání a možností zákazníka osadíme šperky zirkony, brilianty, případně i perličkami. Není pro nás problém zkombinovat šperk s keramickým smaltem.

 • Co ode mne k zakázkové výrobě potřebujete?
   
 • K vytvoření šperku dle vašich představ nám stačí odpovědět na několik otázek, buď na základě vyplněného formuláře, zaslaného emailu nebo po telefonické konzultaci. Pokud však budete moci zaslat i náčrtek vlastní rukou nebo náhled šperku, jenž vás zaujal, určitě nám pomůže k rychlejší představě o tom, jak byste si šperk představovali. Základními informacemi bývají vždy materiál, kameny, rozměry a tvar. Na základě podrobnější komunikace pak zjistíme o vaší představě více pro vypracování 3D návrhu daného šperku.

 • Jaká je cena snubních prstenů na zakázku?
   
 • Cena prstenů na zakázku závisí na výběru použitého materiálu a na jeho váze, standardně je cena 1250 - 1500 Kč za jeden gram použitého materiálu, dále se cena odvíjí od množství a kvalita zasazených kamenů, budete-li si přát prsteny ozdobit diamanty či zirkony. Ceník diamantů naleznete zde. (formulář na email).

 • Jak je to s platbou u zakázkové výroby?
   
 • Standardně můžete hradit cenu hotového šperku až při jeho převzetí. Pokud by se jednalo o nadstandardní zakázku patřící do vyšší cenové kategorie, nebo by byl například použit briliant o hmotnosti nad 0,30ct,přikláníme se k uhrazení zálohy na zhotovení šperku dle zakázky v minimální výši 30% z odhadované ceny. Zbylá část by pak byla dle domluvy a volby zákazníka doplacena buď dobírkou při převzetí zásilky, převodem, nebo hotově při osobním vyzvednutí. O tom, jestli bude záloha vyžadována, budete informování hned, jakmile zjistíme všechny požadavky na Váš vysněný šperk.

 • Je možné snížit cenu dodáním vlastního zlata?
   
 • Ano, tuto možnost máte. Vámi dodané zlato překontrolujeme, zvážíme a nabídneme vám cenu podle jeho váhy a aktuálního denního kurzu zlata. Tato částka bude odečtena z celkové ceny vašich snubních prstenů.

 • Jak dlouho potrvá vyhotovení snubních prstenů?
   
 • Po odsouhlasení navrženého designu, se okamžitě pouštíme do práce, samotná výroba prstenů trvá 3-4 týdny. Pokud jste se ale rozhodli pro výrobu snubních prstenů na poslední chvíli, můžeme vám vyrobit prstýnky expresně, budeme se snažit 100% vyhovět vašim přáním a požadavkům, tak abyste byli nadmíru spokojeni.

 • Máme výročí svatby a rádi bychom si nechali naše prsteny upravit nebo vyrobit nové, je to možné?
   
 • Vašim snubním prstenům můžeme dát novou tvář, můžeme je například osadit krásnými diamanty nebo je zdokonalíme o prvky, které si budete přát. Také vám můžeme navrhnout nové přímo na míru. (Nechte se inspirovat článkem Jak vybrat šperk na výročí.)

 • Vztahuje se na zakázkovou výrobu reklamace a celoživotní servis firmy Danfil Jewlellery?
   
 • Pokud dojde k poškození vašich snubních prstenů, můžete nám je dovést nebo zaslat na reklamaci, jejich stav posoudíme a kontaktujeme vás s termínem vyřízení reklamace. Reklamační řád je stejný jako na ostatní šperky zakoupené ve firmě Danfil. Reklamační řád Zároveň je možné nám snubní prsteny zaslat či dovézt v rámci celoživotního servisu pro obnovu povrchové úpravy či její změnu, například z lesku na mat. Dokonce vám zdarma i zmenšíme či zvětšíme velikost. Na zakázkovou výrobu se však nevztahuje možnost vrácení zboží do 14 dní bez udání důvodu.

 • Co když se mi výsledný šperk nebude líbit?
   
 • Váš šperk bude zhotoven na základě odsouhlasené 3D vizualizace, kdy potvrzením a odsouhlasením výroby schválíte vzhled šperku včetně jeho proporcí a ceny, které vám budou zaslány spolu s návrhem. Díky propracované vizualizaci je velmi dobře představitelné, jak bude výsledný šperk vypadat ve skutečnosti. Je skoro nepravděpodobné, že by šperk nesplňoval očekávání zákazníka. Pokud by k takové situaci přeci jen došlo, byla by při předání vypočtena minimálně částka pokrývající částečně náklady spojené s vizualizací a výrobou šperku.

 • Co když mi nebude sedět velikost prstenu?
   
 • Vždy nabízíme ke všem u nás vyrobeným prstenům první úpravu velikosti zdarma, u některých na zakázku zhotovených prstenů je však úprava velikosti velmi komplikovaná, a proto je potřeba před započetím výroby zjistit co nejpřesnější velikost prstenu. Pokud tedy nemáte možnost nás osobně navštívit, zašleme vám měřící pásek Mulzisizer, díky kterému velikost snadněji zjistíte a případně pak ještě můžete navštívit pro porovnání některé ze zlatnictví ve vašem okolí a nechat si zjistit a potvrdit velikost měřícími kroužky.