Přeskočit navigaci

Kariéra

Kariéra

Staňte se součástí rodinné firmy Danfil Jewellery s.r.o., tradičního českého výrobce šperků a špičky svého oboru na českém trhu.

Do našeho týmu v Liberci hledáme šikovné a akční kandidáty na pozici specialista zákaznické péče/administrativní podpora, kteří zvládnou nejen běžnou administrativu, ale také rádi komunikují a mají pro-zákaznický přístup. Dále hledáme šikovné a akční kandidáty na brigádnickou pozici v oddělení expedice zásilek.

Specialista zákaznické péče/administrativní podpora

Jste rádi mezi lidmi, baví vás komunikace ať už face-to-face nebo skrz klávesnici počítače? Zajímá vás svět luxusu a unikátních šperků? Chcete pomáhat klientům a být součástí nezapomenutelných životních okamžiků? Pak jste tu správně.

Náplň práce:

Požadujeme:

Nabízíme:

Nástup je možný ihned, nejpozději však 1.7.2020

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis s motivačním dopisem, kde nám napište, proč by zrovna Danfil měl být vaším novým domovem na e-mailovou adresu luciezajickova@danfil.cz a do předmětu napište “Životopis - Danfil Jewellery”.

Děkujeme a těšíme se na Vás.

tým Danfil Jewellery

Projekt "Rodinné Vánoce" f. Danfil Jewellery s.r.o., registrační číslo 0380001185, zaměřený na vytvoření kreativního vánočního marketingového konceptu je financováno Evropskou unií – Next Generation EU v rámci Národního plánu obnovy, iniciativa Kreativní vouchery.

Jsme držiteli následujících certifikátů

Naše platební metody

Chat