O Danfil Jewellery

Historie společnosti Danfil Jewellery

Společnost Danfil Jewellery je mladá dynamicky rozvíjející se ryze česká firma. Oborem činnosti firmy je výroba šperků, výroba šperků na zakázku a návrh designu vlastních kolekcízásnubní prsteny, solitéry, náušnice, přívěsky. Na českém trhu působí od roku 1992. Byla založena Pavlem Horákem, zlatníkem a soudním znalcem v oboru drahé kovy a kameny pod názvem Diamant Liberec. Pod současným názvem Danfil byla založena v roce 2005 Filipem Horákem, a je tak pokračováním rodinné firmy. V současnosti zaměstnáváme 25 zkušených šperkařů, což nás řadí mezi střední podniky ve svém oboru. Od roku 2005 do dnešní doby představila na trhu společnost Danfil čtyři jedinečné a originální značky, o kterých se více dočtete v sekci Portfolio.

Danfil Jewellery se soustředí výhradně na výrobu jemných šperků. Další sekcí Danfil Jewellery je značka Danfil Diamonds, která nabízí komerčně velmi úspěšné briliantové šperky, které jsou určeny pro běžné nošení a přináší nejvyšší kvalitu a krásu briliantů za příznivou cenu.

Danfil Jewellery

Technologie a výroba

Tvoříme kvalitní a moderní šperky s brilianty. Proto se snažíme, abychom měli vždy nejnovější technologie. V naší firmě kombinujeme inovaci s tradičními řemesly, především s precizní rukodělnou výrobou šperků klasickou zlatnickou a klenotnickou technologií.

Mimo výroby vlastních produktů také provádíme zakázkovou výrobu, konstrukce a opravy šperků.
Výroba Danfil Diamonds Vyroba Filip Horák Jewellery

Výroba šperků na zakázku

Naše poslání je tvořit šperky, ve kterých se snoubí kvalita, vytříbenost a tradice s unikátním designem. Mimo vlastních kolekcí šperků v počtu více než 2500 modelů nabízíme klientům také výrobu šperků na zakázku. Rádi Vás „provedeme“ celý procesem výroby od návrhu designu (3D modelu) daného šperku až po zhotovení celé kolekce. Jsme ochotni zpracovat Vámi navržený design. Díky naším dlouholetým zkušenostem je samozřejmostí krátká dodací lhůta, vysoká kvalita a přijatelná cena.

Šperky na zakázku

Portfolio

Naším posláním je tvořit šperky, ve kterých se snoubí kvalita, vytříbenost a tradice s unikátním designem. V současné době disponujeme rozmanitostmi v kolekcích šperků v počtu 2500 modelů. Jediným oborem činnosti firmy je výroba šperků a návrh designu vlastních kolekcí. Máme 25 zaměstnanců, což nás řadí mezi střední podniky ve svém oboru. Od roku 2005 do současnosti představila na trhu společnost Danfil 4 jedinečné a originální značky:

Danfil diamonds

Značka Danfil Diamonds má dvě sekce – Danfil Jewellery a Danfil Diamonds. Soustředí se výhradně na jemné šperky osázené brilianty či zirkony. Danfil Diamonds nabízí komerčně velmi úspěšné šperky určené pro běžné nošení a přinášející kvalitu a krásu briliantů v cenové hladině 1500,- až 25 000,- Kč. Celá kolekce čítá 350 – 400 modelů. Každý měsíc se rozšiřuje o 5 – 10 modelů. Ke každému šperku je dodáván i certifikát pravosti ověřený soudním znalcem v oboru drahé kovy. Na certifikátu (rodný list diamantu) jsou uvedeny údaje o tzv. 4C – barva, hmotnost, čistota, typ a kvalita brusu. Detailnější informace o diamantech a dalších materiálech naleznete ZDE. Dodací lhůty u objednávek jsou plánovány do 14 dnů.

Katalog Danfil Diamonds
Danfil Diamonds

Cutie Jewellery

Značka Cutie Jewellery je zaměřena na náušnice pro děti od 3 měsíců do 6 let. Tyto náušničky pro děti jsou vyráběny speciální metodou a vyznačují se velice nízkou gramáží, což umožňuje nízkou cenu. Váha celého páru náušnic se většinou pohybuje pouze okolo 1 gramu. Dětské náušničky se vyrábějí ve třech variantách – z bílého zlata s diamanty, z bílého či barevného zlata s barevnými zirkony a stříbrné s perlami. Stávající kolekce čítá více než 80 modelů v 10ti variantách barevných kamenů, které se neustále rozšiřují o další typy zapínání dle specifik a požadavků trhu.

Katalog Cutie Kids Jewellery
Cutie Jewellery

Zodiax Jewellery

Značka Zodiax Jewellery byla navržena k příležitosti oslav 600. Výročí pražského orloje v roce 2010. Nabízí kolekci přívěšků designově upravených dle symbolů zvěrokruhu na zmíněném pražském orloji. Firma Danfil vlastní ochrannou značkou na každý z 12 znaků pražského orloje a tím zaručuje jedinečný design přívěsků značky Zodiax Jewellery. Tyto šperky jsou vyráběny ze zlata s diamanty a stříbra se zirkony s rozmanitou povrchovou úpravou. Momentálně nabízíme 9 kolekcí, každou tvořenou 12 znaky.

Zodiax Jewellery

Filip Horák Jewellery

Značka Filip Horák Jewellery je zaměřena na šperky vyráběné technikou ručního rytí. Tuto unikátní techniku dnes využívá jen málo šperkařských firem. Šperky vyráběné technikou ručního rytí je možné vyrábět v libovolném zbarvení zlatého kovu a to dle požadavků zákazníka. Technika ruční montáže se stává opomíjenou díky náročnosti a vyššímu podílu ruční práce. Vytloukáním, ohýbáním a stříháním sesadí z plechu drahého kovu výrobek, který se následně sletuje a dobrousí do požadované podoby. Rytec povrch prstenu zkrášlí výrazným rytím v barokním stylu. Tato ruční práce a motivy vycházejí z české tradice uměleckých šperků.

Katalog Filip Horák Jewellery
Filip Horák Jewellery

Danfil Snubní Prsteny

Značka Danfil snubní prsteny zahrnuje dvě kolekce. Kolekci Basic, zaměřenou na tradiční válcované snubní prsteny a kolekci Casting, nabízející lité snubní prsteny, jež jsou zdobenější a mohou být osázeny diamanty nebo zirkony. Vybírat můžete ze zlata žlutého, bílého ale i zlata růžového nebo stříbra. Pro naše klienty nabízíme také službu Individual, ta zahrnuje možnost osobní návštěvy a výrobu prstenů na zakázku dle vašich představ. Prsteny dodáváme v luxusních krabičkách, a pokud si objednáte snubní prsten osázený brilianty, bude součástí balení i certifikát pravosti. V ceně je vždy zahrnuta nejen rytina textu a doživotní záruka, ale i servisní služby jako jsou například změna velikosti nebo leštění. Dodací doba je maximálně do 21 dnů a proto se nemusíte bát objednat si své snubní prsteny kdykoli během plánování svatby.

Snubní prsteny na Danfil.cz
Danfil Snubní prsteny

Veletrhy

Každý rok se účastníme řady veletrhů v České republice i zahraničí – Baselworld, Vincenza ORO, Inhorgenta Europe či Hodiny a klenoty v Praze. Vpravo naleznete aktuální přehled veletrhů kam se chystáme. Přijďte navštívit naší expozici, rádi Vás u nás přivítáme.

Úspěchy a ocenění

V roce 2009 jsme získali prestižní ocenění TOP EXPO 2009 na veletrhu Hodiny a klenoty, Incheba Praha a Cenu za kreativní expozici na veletrhu Hodiny a klenoty 2009, Incheba Bratislava.

Barva diamantů

Copyright ©2012 Danfil Jewellery s.r.o.

Created by PreciseDesign