Kouzlo jarní svatby

Kouzlo jarní svatby

Asi každá nevěsta bude souhlasit s tvrzením, že její svatební den je jedním z nejkrásnějších dnů na světě. A svatba v každém ročním období má něco do sebe. Svatba v zimě přináší pohádkovou atmosféru zabalenou do třpytu sněhu, svatba na podzim okouzluje zbarvením listů. Nejoblíbenější letní svatby do tohoto výjimečného dne vnášejí teplé sluneční paprsky. V čem jsou jedinečné jarní svatby? Podlehněte jejich kouzlu i vy.

Nezapomenutelná jarní svatba

Jedinečnou atmosféru přináší svatba během prvních jarních dnů. Je doprovázena prvními teplými slunečními paprsky a prvními jarními květinami. Neuvěřitelně romantická je také svatba pod rozkvetlými třešněmi během květnových dnů. Jednou z největších výhod jarní svatby je především příroda, která barvami přímo září. A její barvy se mohou stát také inspirací pro barvu vaší svatby.

Květiny, kam se podíváte

Toužila jste vždy po něžné svatební kytici ze sněhově bílých konvalinek, nebo jste si naopak přála rozzářit svatbu nepřehlédnutelnými žlutými narciskami? Jaro svádí k tomu, aby se okouzlující jarní květiny staly součástí nejen vaší svatební kytice, ale také celkové výzdoby.

Ani zima, ani příliš velké horko

Další předností jarní svatby je počasí, které bývá velmi příjemné. Průměrná teplota se během jarní sezóny pohybuje kolem 7,4 stupňů Celsia a pocitově je teplota díky teplým slunečním paprskům ještě vyšší.

Dokonalé svatební fotografie

Významnou památkou na svatební den jsou svatební fotografie, případně svatební videa. Pokud si přejete, aby tyto vzpomínky přímo čišely romantikou, nadchne vás pozadí v podobě rozkvetlých stromů.

Nevěsta jako jarní víla

Také svatební šaty a další doplňky pro nevěstu mohou být uzpůsobeny romantické atmosféře jara. Nesáhnete vedle, pokud zvolíte jednoduché bílé šaty zdobené decentní krajkou. Co se týče šperků, jež jsou důležitou součástí nevěstina vzhledu, zvolte ty, které jsou jemné a romantické. Inspirace jarními květy se může samozřejmě promítnout také do vybraných šperků. Každé nevěstě budou slušet rovněž nadčasové brilianty a perly. Co se týče barev drahých kamenů, inspiraci můžete opět hledat v jarních barvách. Nebojte se zelené, žluté či meruňkové.

 

Nebyl nalezen žádný komentář